• Zawody powiatowe w piłce koszykowej

•  7 marca 2024r. drużyna dziewcząt  z naszej szkoły uczestniczyła w zawodach powiatowych w piłce koszykowej, które odbyły się w SP we Frampolu.  Zespół wywalczył III miejsce. Skład zespołu: Łuszczak Maja, Grabek Maria, Kozak Pola, Chyl Magdalena, Solak Martyna, Ciastuła Martyna, Myszczyszyn Zuzanna, Micyk Julia.   Gratulujemy!

• Sukces w zawodach w piłce koszykowej

• 3 marca w Szkole Podstawowej w Soli odbyły się  w gminne zawody w piłce koszykowej. Uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces.

1. Zespół chłopców w składzie :  Szymon Salik, Bartłomiej Wysocki, Piotr Radzik,  Michał Solak, Rafał Pluciński,  Adrian Bździuch, Karol Solak, zajął II miejsce w gminnych zawodach w piłce koszykowej.
        2. Zespół dziewcząt w składzie :  Maja Łuszczak, Maria Grabek, Pola Kozak, Magdalena Chyl, Agata Okoń,  Martyna Solak, Martyna Ciastuła, Zuzanna Myszczyszyn, Julia Micyk wywalczył I miejsce w gminnych zawodach w piłce koszykowej i awansował na zawody powiatowe.
      • Gminne zawody w piłce ręcznej

• Zespół chłopców w składzie : Szymon Salik, Wysocki Bartłomiej, Piotr Radzik, Michał Solak, Rafał Pluciński, Adrian Bździuch, Bartosz Gura, Rafał Minkiewicz, Szymon Buczek zajął III miejsce w gminnych zawodach w piłce ręcznej.

• Gminne zawody w piłce siatkowej

• Zespół chłopców w składzie: Szymon Salik, Bartłomiej Wysocki, Piotr Radzik, Michał Solak, Rafał Pluciński, Adrian Bdziuch, Karol Solak zajął III miejsce w gminnych zawodach w piłce siatkowej.

Zespół dziewcząt w składzie: Maja Łuszczak, Maria Grabek, Pola Kozak, Magdalena Chyl, Agata Okoń, Martyna Solak, Martyna Ciastuła  wywalczył II miejsce.

• Gminne zawody w tenisa stołowego

• W gminnych drużynowych zawodach w tenisa stołowego, które odbyły się 04.12. 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dereźni, zespół chłopców w składzie: Albert Kiełbasa, Antoni Grabek,  Maksymilian Myszczyszyn zajął III miejsce.

• Gminne zawody w tenisa stołowego

• W gminnych drużynowych zawodach w tenisie stołowym, które odbyły się 4.12. 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dereźni  zespół dziewcząt w składzie:  Zuzanna Różańska, Laura Surmacz,  Malwina Kowalska zajął V miejsce.

• Zawody w tenisa stołowego

•   Zespół chłopców w składzie : Salik Szymon, Radzik Piotr zajęli I miejsce w gminnych zawodach w tenisa stołowego, zespół dziewcząt w składzie: Łuszczak Maja, Okoń Agata zajął IV miejsce. Zespół chłopców wywalczył awans na zawody powiatowe.

W powiatowych zawodach w tenisa stołowego zespół w składzie: Salik Szymon, Radzik Piotr, Wysocki Bartłomiej zajął III miejsce.

• Zawody w badmintona

• Zespół chłopców w składzie: Salik Szymon, Wysocki Bartłomiej, Radzik Piotr zajął II miejsce w gminnych zawodach w badmintona ,  zespół dziewcząt w składzie : Łuszczak Maja, Grabek Maria, Kozak Pola także zajął II miejsce.