• Zakończenie roku szkolnego

• 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23. Po mszy świętej, którą odprawił ks. Kamil Kossak i o. Zenon Kapka, zaprezentowana została część artystyczna w wykonaniu uczniów klas VII i VIII.  Następnie Dyrektor Szkoły p. Barbara Wojciechowska podsumowała miniony rok szkolny,  wskazując na sukcesy uczniów. Za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie uczniowie otrzymali bony, natomiast wyróżniający się w nauce - nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Były też podziękowania i dyplomy za różne formy aktywności. Podczas spotkania z wychowawcami  uczniowie otrzymali świadectwa.
            Wszystkim uczniom życzymy dobrego wypoczynku, udanych i bezpiecznych wakacji!!!

• Rajd rowerowy

• 2 czerwca uczniowie z klas 4-8 uczestniczyli w rajdzie rowerowym. Trasa była przyjemna, w dużym stopniu prowadziła przez tereny leśne. Z przygodami ... ale dotarliśmy do  ośrodka edukacyjnego przy Nadleśnictwie Biłgoraj. Tu czekały na nas atrakcje: gry, zabawy edukacyjne oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców. Najważniejsze, że pogoda dopisała i wszyscy uczestnicy zadowoleni bezpiecznie wrócili do domu.

• Rodzinne Świętowanie

• Rodzinne Świętowanie jest już w naszej szkole tradycją. W tym roku przebiegało pod hasłem "Mama i tata najpięknejsze słowa świata". Nie mogło więc zabraknąć miłych słów i życzeń kierowanych do rodziców. Dzieci w części artystycznej zaprezentowały wiersze, piosenki, układy taneczne oraz scenki teatralne. Tego dnia również na dzieci czekało wiele atrakcji. Powodzeniem cieszyły się konkurencje sportowe, konkursy, pokazy talentów oraz wspólne zabawy integracyjne. Dodatkową atrakcją były pokazy strażackie z udziałem nowo powstałych przy OSP w Smólsku młodzieżowych drużyn pożarniczych.