• Choinka szkolna

• 14 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Najmłodsi uczniowie i dzieci przedszkolne bawiły się pod opieką nauczycielek, które zadbały o wiele atrakcji. Były tańce, zabawy i konkursy. Muzyka nad którą czuwał didżej oraz karnawałowy wystrój sali zachęcał do tańca również młodzież. Wszyscy bawili się świetnie. To był udany wieczór pełen miłych wrażeń.

• Mikołajkowy turniej piłkarski

• Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w "Mikołajkowym turnieju Puchar Prezesa BKS 2022", który odbył się 3 grudnia w hali ZSBiO w Biłgoraju. Turniej zorganizowany był przez BKS w Biłgoraju i przebiegał pod patronatem Starosty Biłgorajskiego p. Andrzeja Szarlipa.
            Dzieciom bardzo podobała się sportowa rywalizacja, wszystkie świetnie się bawiły. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Wzięli też udział w losowaniu nagród rzeczowych - piłki, koszulki, pamiątkowe puchary itp.

• Warsztaty andrzejkowe

• Warsztaty andrzejkowe dla uczniów klasy pierwszej i dzieci przedszkolnych odbyły się 28 listopada. Prowadziła je pani Agata z Krainy Marzeń. Podczas zajęć dzieci samodzielnie wykonały SLIMY z masy plastycznej. W ramach warsztatów odbyły się również pokazy baniek mydlanych i ogniowych. Największą atrakcją dla dzieci było zamykanie w bańce mydlanej.