• TURNUSY REHABILITACYJNE

•            BEZPŁATNE  TURNUSY
                           REHABILITACYJNE  DLA  DZIECI  ROLNIKÓW

W okresie wakacji   KRUS zorganizuje  turnusy  rehabilitacyjne  dla  dzieci  rolników uprawnionych  do świadczeń  Kasy (wiek dzieci 7-15 lat),  podczas   których  wypoczynek  będzie  łączony  z programem  rehabilitacji  leczniczej  w  zakresie:

-  wad  i  chorób  narządów  ruchu,

-  chorób układu  oddechowego.

• Turnus   rehabilitacyjny  dla   dzieci  z  wadami  i  chorobami   układu  ruchu  zorganizowany zostanie w  Centrum Rehabilitacji  Rolników KRUS  w Horyńcu  Zdroju
              w  terminie 17.07 - 06.08.2022 r.

• Turnus  rehabilitacyjny  dla   dzieci  z chorobami  układu  oddechowego  zorganizowany  zostanie  w Centrum Rehabilitacji  Rolników KRUS  w Iwoniczu  Zdroju    w  terminie  04.08 -  24.08.2022 r.

Szczegółowe informacje w Placówce Terenowej KRUS  w Biłgoraju, tel. 84 6868487  lub na stronie internetowej www.krus.gov.pl. Wnioski należy składać  w  terminie do 31.05.2022r. w Placówce Terenowej  KRUS w Biłgoraju ul. Włosiankarska 5 (pokój nr 25).